درباره ما

درباره ما:

شرکت ستاره تابان پاک در دهه 80 تحقیقات اولیه درخصوص تولید محصولات پاک کننده طبیعی به نیت جلوگیری از خرابی پنل های LCD,LED  در کشور که سالانه بالغ بر ده هزار عدد از این پنل ها به دلیل پاک کردن با مواد شیمیایی و قلیایی دچار آسیب دیدگی می شدند آغاز و پس از انجام تحقیقات بیشمار و با بکارگیری متخصصین امر و مراکز علمی و پژوهشی کشور مانند دانشگاههای شریف و شهید بهشتی و شیراز موفق به تولید آزمایشی انواع پاک کننده ها برپایه مواد طبیعی بابهره مندی از تکنولوژی نانو گردید.

شرکت ستاره تابان پاک ( إم.إس.کِی) فعالیت تحقیقاتی خود را از دهه هشتاد آغاز نمود و سال 1390 در منطقه آزاد انزلی با هدف تولید پاک کننده و شوینده های نانو ارگانیک تاسیس گردید.

این شرکت اولین تولید کننده پاک کننده طبیعی به روش نانو بوده و تمام محصولات آن دارای گواهینامه نانو مقیاس از ستاد توسعه فناوری نانو می باشند و همچنین دارای چهار ثبت اختراع استانداردهای ISO 9001:2008 از شرکت AGR سوئد، استاندارد ISO 14001:2004 از شرکت NOBEL آلمان، استاندارد ISO 18001:2007 از شرکت NOBEL آلمان، استاندارد کیفیت اروپا CE، گواهی حلال جهانی و … می باشد.شرکت ستاره تابان پاک(MSK)،  با تولید محصولات متنوعی در حوزه ی محصولات خانگی و خودرو  و صنعتی با کیفیت ترین و سالم ترین محصولات دوستدارمحیط زیست را که حاصل تلاش محققان ایرانی کشورمان است به بازار مصرف عرضه می کند.

آنچه ما را متمایز می سازد:

حذف سمیت محصولات شوینده و ایجاد مکان تمیز و امن می باشد.در واقع با مصرف این محصولات دوستدار محیط زیست امن ترین انتخاب را برای خانواده و محیط زیست نموده اند. کلیه محصولات این شرکت در امر پاک کنندگی موثرتر و کاملاً بی ضرر برای مصرف کننده و محیط زیست است.

هدف ما عرضه محصولات بیولوژیک با کیفیت بالا و محصولات امن تر و قابل اعتمادتر با بهترین قیمت در طیف گسترده ای از محصولات با توجه به نیاز مردم می باشد.

امروز هدف شرکت ستاره تابان پاک ،کمک به ساختن محیطی نو با تکنولوژی نو برای زندگی بهتراست.

قرن بیست و یکم، قرن فناوری نانو، مهمترین دوران صنعت به شمار می رود. قرن نانو، قرن سلامتی، صرفه جویی و آرامش نامیده می شود. نانو نه یک ماده است نه جسم بلکه فقط یک مقیاس است. کوچک شدن مقیاس که تأثیر شگرفی بر خواص مواد می گذارد.نانو یک میلیاردیم متر است به اندازه ای کوچک که دیده نمی شود اما با تأثیری بسیار بزرگ بر زندگی انسان.

ما قدردان پشتیبانی مداوم شما هستیم.