شرکت ستاره تابان پاک ، شرکت دانش بنیان تولیدی است .ما با سرمایه گذاری مداوم در فن آوری های پیشرو مانند فناوری نانو و شیمی سبز و در مدیریت پسماند  ، که باعث افزایش کارآیی و مدیریت ریسک می شود ، پیشرو  هستیم.

آنچه ما را متمایز می سازد:

حذف سمیت محصولات شوینده و ایجاد مکان تمیز و امن می باشد در واقع با مصرف این محصولات دوستدار محیط زیست ، امن ترین انتخاب را برای خانواده و محیط زیست نمود اید.

شرکت دانش بنیان ستاره تابان پاک (MSK)  که نخستین شرکت نانو ارگانیک در زمینه محصولات خانگی و خودرویی و صنعتی است در دهه 80 تحقیقات اولیه در خصوص تولید محصولات پاک کننده طبیعی به نیت جلوگیری از خرابی پنل های LCD , LED در کشور که سالانه بالغ بر ده هزار عدد از این پنل ها به دلیل پاک کردن با مواد شیمیایی و قلیایی دچار آسیب دیدگی می شدند آغاز و پس از تحقیقات و توسعه بیشمار،  در سال 1390 در منطقه آزاد انزلی موفق به تولید آزمایشی انواع پاک کننده بر پایه مواد طبیعی با بهره مندی از تکنولوژی نانو گردید . محصولاتی که دارای یک فرایند تولید صد درصد سازگار با محیط زیست است و به این امر می بالیم که محصولات MSK  اثرات مخربی بر محیط زیست و انسان ها ندارند و ما خوشحالیم که در این زمینه کمک می کنیم.

این شرکت اولین تولید کننده پاک کننده طبیعی به روش نانو بوده و تمام محصولات آن دارای گواهینامه نانو مقیاس از ستاد توسعه فناوری نانو می باشند و همچنین دارای چهار ثبت اختراع ، گواهی بهداشت از سازمان غذا و دارو ،استاندارد کارخانه ای ، استاندارد های iso9001:2008 ، iso14001:2004ـ iso18001:2007 آ ce و … می باشد.
اکنون شرکت ستاره تابان پاک با تولید محصولات متنوعی در گروه های خانگی ، خودرویی و صنعتی با کیفیت ترین و سالم ترین محصولات دوستدار محیط زیست را که حاصل تلاش محققان ایرانی کشورمان است را به بازار مصرف عرضه می کند .

MSK مخفف MY SUCCESS KEY به معنی رمز موفقیت من می باشد.

آنچه ما را متمایز می سازد:

حذف سمیت محصولات شوینده و ایجاد مکان تمیز و امن می باشد در واقع با مصرف این محصولات دوستدار محیط زیست ، امن ترین انتخاب را برای خانواده و محیط زیست نمود اید.

هدف ما عرضه محصولات بیولوژیک با کیفیت بالا و محصولات امن تر و قابل اعتمادتر با بهترین قیمت در طیف گسترده ای از محصولات باتوجه به نیاز مردم می باشد.

امروز هدف شرکت ستاره تابان پاک، کمک به ساختن محیطی نو با تکنولوژی نو برای زندگی بهتر است.

قرن بیست و یکم قرن نانو، مهمترین دوران صنعت به شمار میرود. قرن نانو، قرن سلامتی، صرفه جویی و آرامش نامیده می شود. نانو نه یک ماده است نه جسم بلکه فقط یک مقیاس است. کوچک شدن مقیاس که تاثیر شگرفی بر خواص مواد می گذارد. نانو یک میلیاردیم متر است به اندازه ای کوچک که دیده نمی شود اما با تاثیری بسیار بزرگ بر زندگی انسان.

ما قدردان پشتیبانی مداوم شما هستیم.

اولین تولید پاک کننده های صفحه نمایشگر ال ای دی سال1390